BRAVURA U LIGI PRVAKA / UEFA oduševljena velemajstorijom u režiji Petkovića i Oršića. Opisala ju je na neobičan način

Dinamo je tim pogotkom smanjio zaostatak na 2:1 protiv Milana

16.9.2022.
20:43
Luka Stanzl/PIXSELL

Momčad Dinama izgubila je ovoga utorka na gostovanju u Milanu u 2. kolu Lige prvaka. Rossoneri su slavili rezultatom 3:1,.

VELIKA DILEMA /

Čačić odgovorio na pitanje tko je bolji - Oršić ili Livaja. Moglo bi vas iznenaditi što je rekao

Talijanski prvak je vodio 2-0 golovima Oliviera Girouda iz jedanaesterca u 45. te Alexisa Saelemaekersa u 47. minuti. Nakon sjajne akcije s Brunom Petkovićem na 1-2 je smanjio Mislav Oršić u 56. minuti, ali je Tommaso Pobega u 77. vratio Milan na dva razlike (3-1) i postavio konačan rezultat.

Genijalna akcija

Pogodak s kojim se, barem kako se tada činilo, Dinamo vratio u igru postignut je u 56. minuti. Prethodio mu je Petkovićev lucidni potez i dobro dodavanje, koji su prevarili veliki dio Milanove obrane, a Oršić je odlično zabio za gol Dinama.

Taj je pogodak bio nominiran i za najbolji gol cijelog kola, a koliko je UEFA oduševljena njime pokazuje i to da ga je u petak (ponovno) objavila na svom Twitter profilu. U opis je stavila samo imena, Petković uz emotikon vatre i Oršić uz emotikon nogometne lopte.

Objavu UEFA-e i gol Dinama možete pogledati OVDJE.