JAKO ČUDNO / Što se događa s Cristianom Ronaldom? Bio je na klupi od prve minute, a nije ozlijeđen...

U četvrtoj minuti sudačke nadoknade Cristiano Ronaldo je zabio, no pregled VAR-a ustanovio je kako je Portugalac bio u zaleđu

22.8.2021.
21:37

Talijanski nogometni velikan Juventus ispustio je pobjedu na gostovanju kod Udinesea u susretu 1. kola nove sezone Serie A, na poluvremenu je vodio sa 2:0, no utakmica je završila rezultatom 2:2.

Nakon tek nešto više od 20 minuta Juventus je vodio sa 2:0 vodio sa 2:0 golovima Dybale (3') i Cuadrada (23'), no u nastavku je vratar Szczesny s dvije vrlo loše reakcije omogućio Udineseu poravnanje.

MISTERIOZNI MARIO /

Mandžukić se pojavio na tribinama i zaintrigirao navijače, evo što su mu poručili

Juve prosuo bodove

Prvo je u 50. minuti ispustio loptu iz naručja nakon udarca Arslana, a zatim i srušio Bussetta te skrivio kazneni udarac iz kojega je Pereyra (51'-11m) smanjio na 2:1. Potom su još su Morata Bentacur pogađali okvir gola da bi u 83. minuti Szczesny još jednom kardinalno pogriješio, u želji da prevari Okaku ostao je bez lopte, a Deulofeu (83') je iskoristio poklon i pogodio prazan gol za 2:2.

U četvrtoj minuti sudačke nadoknade Cristiano Ronaldo je zabio glavom nakon ubačaja Chiese, no pregled putem VAR-a ustanovio je kako je Portugalac bio u zaleđu za nekoliko centimetara.

Zanimljivo je da Cristiano Ronaldo nije igrao od prve minute za Juventus, već je utakmicu počeo na klupi. Ušao je tek u 60. minuti. Talijanski mediji navode kako nije riječ o ozljedi te da je Cristiano zdrav. Nagađa se da bi mogao biti spreman za transfer ili u nekakvom sukobu s trenerom, no takve priče tek trebaju dobiti potvrdu.