EPIC BROZO JASNO DAO DO ZNANJA / U izravnom prijenosu bez pardona objasnio što se Interu dogodilo: 'Nema razlike između Intera i Reala, ali...'

Marcelo Brozović: 'Nema razlike između Intera i Real Madrida, ali ako ne zabijete, na kraju gubite'

16.9.2021.
7:42

Inter je sinoć na San Siru, u 1. kolu skupine D Lige prvaka, izgubio na svom San Siru s 1-0. Iako su većim dijelom utakmice Nerazzurri bili bolji, na kraju su se Madriđani veselili jer je Rodrygo zabio u 89. minuti.

VRIME JE /

Ivana Perišića dočekala je poruka sa Šolte prije utakmice s Realom na San Siru: Genijalni Vatreni ovom se (nije) nadao

VRIME JE /

'Mogli smo pobijediti s 3-0'

U redovima španjolske momčadi Luka Modrić je odigrao 80 minuta susreta, u redovima pobjedničke Ivan Perišić 54, a tek je Marcelo Brozović odigrao dvoboj u punoj minutaži. Pritom je bio najbolji igrač domaće momčadi i jedan od najboljih na utakmici.

"Odigrali smo sjajno prvo poluvrijeme i mogli smo pobijediti 3:0. Nema razlike između Intera i Real Madrida, ali ako ne zabijete, na kraju gubite", rekao je nakon susreta Broz za Amazon Prime Italia.

Inter imao više udaraca na gol

Za spomenuti kako je Inter imao više udaraca prema vratima (18-12) i više njih koji su išli u okvir gola (5-2) no eto, na kraju su poraženi.