HRVAT SE OZLIJEDIO / Nenad Bjelica smirio turske strasti s pobjedom protiv bivšeg hajdukovca i dinamovca

Trabzonspor je ovom pobjedom napredovao sa sedmog na treće mjesto sa 12 bodova, šest manje od Fenerbahčea, dok Pendikspor na 17. mjestu ima četiri boda.

30.9.2023.
17:20

U susretu sedmog kola turskog nogometnog prvenstva Trabzonspor, kojeg vodi hrvatski stručnjak Nenad Bjelica, je pobijedio Pendikspor sa 2-1 probivši se na treće mjesto ljestvice.

NEOČEKIVAN OBRAT /

Nenadu Bjelici prijeti otkaz nakon šokantnog poraza? Oglasio se predsjednik: 'Imali smo sastanak...'

Bjeličina momčad je povela već u trećoj minuti golom Paula Onuachua, a na 2-0 je povisio Anastasios Bakasetas u 27. minuri susreta.

Gosti su smanjili u 36. minuti preko Endrija Cekicija, a kada je domaći veznjak Batista Mendy u 72. minuti "pocrvenio", činilo se kako bi Trabzon i drugi susret u nizu mogao ispustiti dva gola prednosti.

Spektakularni KSW 87 ekskluzivno 14. listopada samo na stream platformi Voyo

Međutim, za razliku od nedavne utakmice protiv Hatayaspora u kojoj je vodio sa 2-0, pa izgubio 2-3, Trabzonspor je ovo puta obranio pogodak prednosti.

Filip Benković je za Trabzonspor igrao do 68. minute i izašao zbog ozljede, dok Tonio Teklić i ozlijeđeni Mislav Oršić nisu nastupili. Za goste je cijeli susret igrao Josip Vuković.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo