PREMIER LIGA / Totalni debakl Manchester Uniteda na Old Traffordu: 'Trešnjice' posramile skupocjene zvijezde

Bournemouth je do prednosti stigao već u 5. minuti golom Solankea, a u nastavku su Billing u 68. i Senesi u 73. minuti potvrdili prvu pobjedu "trešnjica" na Old Traffordu u povijesti.

9.12.2023.
18:43

Engleski nogometni velikan Manchester United u 16. kolu ovosezonske Premier lige pretrpio je još jedno poniženje izgubivši na svom Old Traffordu od Bournemoutha sa čak 0-3 (0-1).

PREMIER LIGA /

Liverpool slavio nakon preokreta u Londonu: Redsi zasjeli na prvo mjesto ljestvice

Ovom pobjedom Bournemouth je skočio na 13. mjesto ljestvice sa 19 bodova, dok je United šesti sa 27 bodova, ali i već sedam prvenstvenih poraza ove sezone.

Pravo je pitanje za upravu Crvenih Vragova, je li ovo bila posljednja utakmica na klupi za Erika Ten Haga....

Ranije u subotu su igrači Liverpoola zasjeli na vrh ljestvice nakon što su kao gosti svladali Crystal Palace sa 2-1 (0-0) uz besramnu pomoć suca Madleya.

Utakmice hrvatskih rukometašica u drugom krugu možete uživo gledati na programu RTL Kockica te na platformi Voyo uz stručnog komentatora Filipa Brkića