SVIJETLA TOČKA U TMURNOJ VEČERI ZA BAVARCE: / James se poigrao s Modrićem, Hrvata je ostavio u prašini

Jedan od rijetkih dobrih poteza u teškoj večeri za Bavarce

25.4.2018.
23:00
Screenshot

U prvoj utakmici polufinala Lige prvaka Real je slavio u Muenchenu kod Bayerna s 2-1 (1-1) i napravili veliki korak ka trećem uzastopnom finalu. Uzvrat se igra 1. svibnja u Madridu.

REAL MADRID NAPRAVIO OGROMAN KORAK PREMA FINALU: Zidaneov joker s klupe donio potpuni preokret protiv Bavaraca

Od hrvatskih nogometaša Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu, a Mateo Kovačić ušao je za Real u 83. minuti. Modrić je odigrao jednu kvalitetnu utakmicu, povezivao je redove Kraljevskog kluba i bio među istaknutijima. Ipak, jedna situacija u 90. minuti učinila ga je potpuno bespomoćnim. Bavarci su tada očajnički tražili izjednačujući pogodak, a u jednom prodoru James Rodriguez je na centru pokazao rad nogu i lako prošao hrvatskog reprezentativca koji je završio na stražnjici.

RONALDO POKVARIO MODRIĆEVO SAVRŠENO DODAVANJE: Portugalac je zabio, ali gol je opravdano poništen

Mnogima je na društvenim mrežama zapeo za oko ovaj potez Kolumbijca koji je jedan od rijetkih koji je zadovoljio u ovoj utakmici.