RUŽNA REAKCIJA / Svi bruje o bahatom potezu Mbappea, mnogi su uvjereni da mu je slava udarila u glavu, ali sada je stiglo objašnjenje

Kylian Mbappe sve je razočarao svojim ponašanjem na utakmici protiv Montpelliera

14.8.2022.
11:22

PSG je sjajno ušao u novu sezonu Ligue 1. Aktualni prvak Francuske svladao je Montpellier s 5:2, a fantastičnu utakmicu odigrao je Brazilac Neymar. Navijačima su se predstavila i nova pojačanja.

GOSPODIN PRIJE SVEGA /

Izbombardirao protivnika, ušao u finale pa se emotivno prisjetio hrvatske legende: 'Zauvijek si u mom srcu'

Parižani su poveli u 39. minuti, kada je Falaye Sacko postigao autogol. Valja istaknuti kako je prije toga Kylian Mbappé promašio kazneni udarac. No, u 43. PSG je imao novu priliku s bijele točke i ovoga puta ju je iskoristio Neymar.

Početkom drugog poluvremena Brazilac je povisio na 3:0, a rezultat je smanjio Wahbi Khazri. Do kraja susreta su još zabijali Mbappé i novopridošli Renato Sanches, dok je Enzo Tchato Mbiayi samo smanjio rezultat na 5:2. Usprkos pobjedi, nakon susreta uvelike se pričalo o bahatom potezu Mbappéa.

Sve je iznenadio svojim ponašanjem

Francuski reprezentativac je u jednoj akciji trčao lijevom stranom, dok je Vitinha vodio loptu kroz sredinu. Portugalac je odlučio proigrati Lionela Messija, što je razljutilo Mbappéa. Francuz je vidno isfrustriran mahao rukama dok je stajao na terenu.

Nije ispratio akciju do kraja, a navijačima pariškog sastava to nije promaknulo. Na društvenim mrežama su se okomili na svoju zvijezdu, tvrdeći kako mu je slava udarila u glavu. Ipak, danas je stiglo i objašnjenje za njegovu nervozu.

Francuski mediji pišu kako je Mbappé imao privatnih problema, za koje je saznao tik prije utakmice. Ipak je odlučio istrčati na teren kako bi pomogao svojoj momčadi, ali očito je to uvelike utjecalo na njegovu igru i ponašanje.