SUPARNICI SE RUGAJU VELIKANU: / United primio gol izravno iz kornera!

Pet utakmica za redom, u Premiershipu i Ligi prvaka, Manchester United ne zna za pobjedu.

12.12.2015.
21:02
AFP, JOHN MACDOUGALL

Da sve bude još gore po Van Gaalovu momčad, na subotnjem gostovanju uspjela je primiti gol izravno iz kornera! Strijelac je već u 2. minuti bio Stanislas. Fellaini je uspio izjednačiti u 24., nakon što je Boruc obranio Depayev udarac, Belgijac je pospremio loptu u mrežu. No, na žalost Unitedovih navijača, to nije bio konačni rezultat. Bournemouth je slavio pogotkom Joshue Kinga za 2:1 u 54. minuti.

Ponovno su Crveni vragovi loše reagirali nakon kornera, jer je King neometan poslao prizemnu loptu ispod De Gee.

U današnjim utakmicama,, uz pogodak Lukakua. West Ham protiv Stokea, dok je Manchester City u 94. došao do 2:1 pobjede protiv Swanseaja.