SUDAC OŠTETIO LIVERPOOL, KLOPP MU ODBIO PRUŽITI RUKU: / Mršavi bod Redsa, važne pobjede za WBA i Southampton

Liverpool je oštećen za jedanesterac

28.4.2018.
18:47

West Bromwich Albion i Southampton u subotu su u 36. kolu Premier lige upisali važne pobjede u borbi za opstanak, dok je Liverpool protiv predzadnjeg Stokea odigrao 0-0.

West Bromwich je u gostima svladao Newcastle sa 1-0, a pobjednički pogodak zabio je Matthew Phillips u 29. minuti.

Srpski reprezentativac Dušan Tadić bio je dvostruki strijelac za Southampton, koji je dobio Bournemouth sa 2-1. Tadić je zabio u 25. i 54. minuti, a pogodak za Bournemouth postigao je Joshua King (45+1).

Nakon uvjerljive pobjede (5-2) protiv Rome u Ligi prvaka, Liverpool je na svom stadionu odigrao samo 0-0 protiv predzadnjeg Stokea. Momčad Jürgena Kloppa djelovala je jalovo, ali treba reći da je oštećena u 86. minuti kada sudac nije dosudio penal za "redse" nakon što je branič Stokea Pieters igrao rukom u kaznenom prostoru. Ovo je na sve bila reakcija njemačkog stručnjaka.

SALAH PROMAŠIO NEPROMAŠIVO PRVOM NOGOM, POTOM ŠAKOM: /

Egipatski napadač fulao je zicer, potom i lice suparnika

Hrvatski stoper Dejan Lovren susret je odgledao s klupe za pričuve Liverpoola.

Nikola Vlašić zaigrao je od prve minute za sastava Evertona, koji je u gostima dobio Huddersfield sa 2-0. Izašao je u 75.

Večeras Swansea dočekuje Chelsea. U nedjelju se sastaju West Ham - Manchester City i Manchester United - Arsenal, dok u ponedjeljak Tottenham ugošćuje Watford.