SUBAŠIĆEV MONACO PONOVNO NA KOLJENIMA: / Izgubili od fenjeraša, Bašić jedan od najlošijih u remiju Amiensa i Bordeauxa

Momčad Monaca nastavila je tamo gdje je stala

31.3.2019.
17:29

Bivši vratar hrvatske nogometne reprezentacije Danijel Subašić branio je čitavu utakmicu za Monaco koji je u susretu 30. kola francuskog prvenstva doživio neugodan 0-1 domaći poraz od dosada posljednjeg Caena.

Bašić se nije proslavio

Strijelac gola vrijednog tri boda bio je Crivelli u 23. minuti. Činilo se prema posljednjim predstavama da se Monaco budi i da je početak sezone bio samo jedan loš period momčadi iz Kneževine, ali očito to nije slučaj. Monaco je ovim porazom ostao 16. sa 30 bodova, sedam više od sada 18. Caena.

Toma Bašić igrao je za Bordeaux svih 90 minuta u 0-0 remiju na gostovanju kod Amiensa. Bivši igrač Hajduka utakmicu je završio kao jedan od najslabije ocijenjenih igrača Bordeauxa, a njegova momčad ovim remijem ostala je 13. s 35 bodova, dok je Amiens 17. s 30. Na vrhu je PSG sa 77 bodova, 20 više od drugog Lillea.