STRAŠAN KIKS KOVAČA I DRUŠTVA: / Bayern prosuo bodove kod fenjeraša, utrka za naslov opet u potpunosti otvorena

Domaćini su u sudačkoj nadoknadi promašili penal, a Coman je potom promašio za pobjedu Bayerna u situaciji jedan na jedan

28.4.2019.
19:58

Nogometaši Bayerna nisu uspjeli iskoristiti posrtanje Borussije Dormtund u subotu poslijepodne te su dan kasnije na gostovanju kod Nürnberga, pretposljednje momčadi Bundeslige, osvojili samo bod (1-1).

SCHALKE UNIŠTIO BORUSSIJU USRED DORTMUNDA: /

Društvo iz Gelsenkirchena u ludoj utakmici poguralo Kovača prema tituli prvaka

Bayern je očekivano dominirao cijelim susretom. Imali su loptu u svom posjedu 67% vremena, uputili su 18 udaraca, ali je samo jedan odsjeo u mrežu domaćeg vratara.

Vodstvo domaćina

Mreže na stadionu Max-Morlock mirovale su sve do početka drugog poluvremena. Igrala se 48. minuta kada je Matheus Pereira pokupio loptu na vrhu 16-erca iz topovskim udarcem pogodio donji lijevi kut.

Bio je to šok za momčad Nike Kovača. Tek u 75. minuti uspjeli su odgovoriti. Kingsley Coman je odigrao je za Sergea Gbnabryja, a ovaj ju je poslao u mrežu.

Luda završnica

Sudačka nadoknada potom je ponudila dva ogromna uzbuđenja. Nakon starta Alphonsa Daviesa nad Tobiasom Stielserom sudac je pokazao na bijelu točku. Međutim, Tim Leibold je zatresao statativu.

Bilo je to u 92. minuti. Četiri kasnije Coman je krenuo u solo prodor, prošao je dva braniča, ali je njegov udarac Christian Mathenia sjajno obranio.

Do kraja prvenstva Bayern kod kuće igra protiv Hannovera, u gostima sa Leipzigom, te u zadnjem kolu dočekuje Eintracht Frankfurt, dok Borussia Dortmund gostuje kod Werdera, potom dočekuje Fortunu Düsseldorf i u zadnjem kolu ide u goste kod Borussije Mönchengladbach.