PREKRASAN POTEZ / Kakva majstorija! Bivši igrač Hajduka zabio nakon dvije minute igre pa u trans bacio i komentatore

21.5.2023.
10:08

Los Angeles FC pobijedio je s 2:1 San Jose Earthquakes na svojem terenu, a prvi pogodak za domaćina postigao je bivši nogometaš Hajduka, Stipe Biuk.

To je drugi njegov gol u dresu aktualnog prvaka, a postigao ga je već nakon nešto više od dvije minute igre. Stipe je obično ulazio s klupe ove sezone, no sada je sjajno iskoristio svoju šansu doslovno od samog početka.

Blistav trenutak /

Stipe Biuk sve bolji u novom klubu: Odigrao sjajnu utakmicu, a nakon jednog poteza svi su se uhvatili za glavu

Svi u deliriju

U dva dodavanja LA izbacio pola protivničke obrane, a ostatak posla obavio je Biuk. Povukao je malo u desno i poentirao uz lošu intervenciju vratara gostiju.

Navijači i komentatori su bili u deliriju nakon ranog vodstva. Miguel Trauco izjednačio je za San Jose u 52. minuti, a Los Angeles je tek u 95. minuti osigurao pobjedu. Carlos Vela je iz penala zabio za konačnih 2:1.

Biukov klub i aktualni prvak nalazi se na drugom mjestu s pet bodova manje, ali i utakmicom manje od vodećeg Cincinnatija.