SRUŠILI PRVAKE: / Ovo što je Hrvatska napravila Španjolskoj se nije dogodilo 5840 dana

21.6.2016.
22:58
AFP, GEORGES GOBET

David de Gea do ovog ogleda i pogotka nije primio gol 494 minute, a onda protiv Hrvatske na Euru dvaput morao u mrežu po loptu. Drugi gol za prednost, pokazat će se i pobjedu 2:1 protiv aktualnih europskih prvaka Perišić je postigao u 88. minuti ogleda, a sve to znači da je Španjolska po prvi puta od 2000. godine i utakmice protiv Francuske na jednom susretu Eura primila dva pogotka. Niz je trajao 5840 dana.

NJEGA SE ČEKALO: /

Kalinićeva majstorija zaustavila 735 minuta dug niz Španjolaca

U posljednjih deset utakmica Perišić je šest puta pogađao za reprezentaciju, a njegov posljednji gol šokirao je Španjolsku i spustio ju na drugo mjesto ljestvice. Hrvatska će u osminu finala s prvog mjesta u grupi D.