'SKANDAL KAKAV U NOGOMETU NIJE VIĐEN': / Srpski mediji pronašli dokaz da im je reprezentacija pokradena

Kurir tvrdi da je sudac svirao katastrofalno i da su mu pogreške 'sumnjive'

23.6.2018.
14:40

Srpska nogometna reprezentacija poražena je u ogledu protiv Švicarske rezultatom 1-2 na stadionu u Kalinjingradu u petak, a utakmica je to koja je za sobom povukla mnogo 'repova' o kojima pišu srpski mediji.

NOĆNA MORA ZA SRBIJU: /

Orlovi poveli protiv Švicaraca u 5. pa izgubili u 90. minuti, pogotke za preokret zabili Xhaka i Shaqiri

Pisalo se tako o sudačkoj prijetnji Nemanji Matiću, provokacijama strijelaca švicarske reprezentacije pri postignutim golovima, a sad Kurir naslovom navodi i da je njemački sudac utakmice Brych odbio sugestiju kontrolne sobe da pregleda snimku sporne situacije te sve to upakirava kao 'dokaz o neviđenoj krađi' nazivajući sve i 'skandalom kakav u nogometu nije viđen' i koji 'trese svijet'.

Nije želio VAR

U tekst je 'prikačen' i tvit sa službenog profila VAR-a koji potvrđuje provjeru sporne situacije i prenošenje informacije sucu, podsjećajući pritom da samo on može zatražiti pregled snimke, ali i da je on bio 'zadovoljan odlukom koju je donio na terenu'.

Isti izvor suđenje naziva katastrofalnim ističući posebno detalj iz 66. minute u kojem je Mitroviću sviran prekršaj u napadu u trenucima dok su ga držala dvojica švicarskih igrača, a velik broj pogrešaka suca Brycha naziva sumnjivima. Tvrdnja je da je srpskim nogometašima svirao sumnjive prekršaje u napadu, a Švicarcima dopuštao da tuku igrače reprezentacije Srbije.