Bez najboljih igrača / Spursi se u šarenom sastavu oprostili od daljnjeg natjecanja u FA kupu

Spursi su stigli na gostovanje kod Crystal Palacea s momčadi koja sigurno više neće nikada istrčati zajedno

27.1.2019.
19:00
AP images

Trener Spursa Mauricio Pochettino napravio je veliki broj izmjena u odnosu na udarnu postavu svoje momčadi i to ga je na kraju koštalo poraza 2:0 od Crystal Palacea i ispadanja u četvrtom kolu FA kupa.

Spursi su stigli na gostovanje kod Crystal Palacea s momčadi koja sigurno više neće nikada istrčati zajedno, a sukladno tome izgledali su jako loše na terenu i iako je prva prilika na susretu pripala upravo njima, u šestoj minuti udarac Olivera Skippa prošao je pored desne vratnice, ubrzo su kažnjeni. U devetoj minuti Jeffrey Schlupp ušao je u kazneni prostor i pucao, no gostujući vratar obranio je njegov pokušaj. Odbijanac je došao do Wickhama koji loptu posprema u mrežu.