SLAVEN BELUPO IZNENADIO PRVAKA RUSIJE: / Pogodak Luiza Adriana nije bio dovoljan Spartaku za pobjedu

Nogometaši Slaven Belupa u svom su trećem nastupu na pripremama za sljedeću sezonu odigrali prijateljsku utakmicu s prvakom Rusije moskovskim Spartakom, remiziravši pritom s konačnih 1-1.

7.7.2017.
21:25
PIXSELL

Nakon uvodnog poluvremena u kojem su mreže mirovale, ruska je momčad bila ta koja je prva preokrenula stanje na semaforu nakon što je u 53. minuti pogodio Luiz Adriano, nekadašnji nogometaš Šahtara i Milana, ali i napadač s iskustvom igranja za brazilsku reprezentaciju. Na asistenciju Bistrovića u 78. je strjielac bio Bogojević koji je svladao Rebrova za konačnih 1-1.

Slaven Belupo će u subotu u Koprivnici na Gradskom stadionu igrati s mađarskim Zalaegerzsegom.