VIJESTI S OTOKA / Gvardiol odigrao odličnih 90 minuta u pobjedi Cityja nad engleskim hit klubom, drugi Vatreni se ozlijedio

City sada ima 21 bod, jedan više od drugog Liverpoola, trećeg Tottenham Hotspura i četvrtog Arsenala. Brighton je sedmi sa 16 bodova, koliko imaju i peti Newcastle United i šesta Aston Villa.

21.10.2023.
18:54

Hrvatski nogometni reprezentativac Joško Gvardiol odigrao je čitav susret za Manchester City koji je 2-1 (2-0) domaćom pobjedom protiv Brighton and Hove Albiona u 9. kolu prekinuo niz od dva poraza u Premier ligi te stigao na vrh ljestvice.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo.

PREGLED BUNDESLIGE /

Kovač izgubio od Xabija Alonsa u sudaru Vatrenih: Hoffenheim ne može bez Kramarića

City je nakon manje od 20 minuta stigao do prednosti 2-0 golovima Alvareza (7) i Haalanda (19), no u nastavku je Ansu Fati (73) smanjio na 2-1 da bi u sudačkoj nadoknadi gosti imali i igrača više zbog isključenja Akanjija, no domaći su ipak sačuvali pobjedu.

Mateo Kovačić ostao je na klupi Cityja.

Ozljeda Barišića

Hrvatski nogometni reprezentativac Borna Barišić morao je zbog ozljede napustiti teren već u 11. minuti susreta u kojem je Rangers na svom Ibrox Parku sa 4-0 (2-0) svladao Hibernian u susretu 9. kola škotskog prvenstva.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.

Pogotke za pobejdu u prvoj utakmici pod novim trenerom Philippeom Clementom postigli su Sima (17, 65), Raskin (45) i Dessers (79).

Rangers je drugi na ljestvici sa 18 bodova, četiri više uz utakmicu manje ima vodeći Celtic. Hibernian je deveti s devet bodova.