OGLAS

SENZACIONALNI VATRENI MOŽDA NIKAD U KARIJERI NIJE ZABIO OVAKAV POGODAK: / Ovo je za svaku pohvalu

Nikola Vlašić bio je strijelac za moskovski CSKA u 3-0 domaćoj pobjedi protiv Ahmata iz Groznog

25.8.2019.
17:59

Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije, senzacionalni mladi hrvatski nogometaš Nikola Vlašić, bio je strijelac za moskovski CSKA u 3-0 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Ahmata iz Groznog u susretu 7. kola ruskog prvenstva.

Vlašić je potvrdio pobjedu svog sastava pogodivši za 3-0 u 73. minuti na nesebično dodavanje Čalova. Ruski je napadač izašao sam pred gostujućeg vratara, ali umjesto da sam pokuša završiti akciju, gurnuo je loptu u for Vlašiću koji je stizao iz pozadine, a naš igrač nije imao težak zadatak pogoditi prazan gol sa sedam-osam metara. Bio je to njegov možda i najlakši gol u karijeri...

CSKA U DERBIJU IZGUBIO OD SPARTAKA: /

Mlada zvijezda Vatrenih odigrala cijelu utakmicu

Drugi je to prvenstveni pogodak Vlašića ove sezone. Vlašić je odigrao svih 90 minuta za CSKA, Zvonimir Šarlija je u igru ušao u 17., a Kristijan Bistrović u 82. minuti.

Ovom pobjedom CSKA je stigao na četvrto mjesto ljestvice sa 13 bodova, jednim manje od vodećeg trojca, Krasnodara, Lokomotiva i Zenita. Ahmat je 12. sa sedam bodova.