SPEKTAKL NA SAN SIRU / Senzacija u Italiji: Nikola Moro s Bolognom nakon drame pred 80 tisuća navijača izbacio Inter iz Kupa

Bologna je najugodnije iznenađenje ove sezone u Italiji i trenutačno se nalazi na četvrtom mjestu ligaške ljestvice. Mottini odabranici odlično guraju i u "Coppa Italia" gdje su prvi put u posljednjih 11 godina dogurali do četvrtfinala

20.12.2023.
23:56

Nogometaši Bologne izborili su plasman u četvrtfinale talijanskog Kupa nakon što su na San Siru pred 80.000 gledatelja nakon produžetaka pobijedili Inter sa 2-1.

POGLEDAJTE MAJSTORIJU /

Nevjerojatno što ovaj čovjek radi: Kylian Mbappe zabio vjerojatno najljepši gol u karijeri

Momčad Thiaga Motte nastavlja sa sjajnim rezultatima ove sezone. Bologna je najugodnije iznenađenje talijanskog prvenstva i trenutačno se nalazi na četvrtom mjestu ligaške ljestvice. Mottini odabranici odlično guraju i u "Coppa Italia" gdje su prvi put u posljednjih 11 godina dogurali do četvrtfinala.

Inter je dominirao veći dio utakmice, imao je i vodstvo 1-0 početkom produžetka, no gosti su u posljednjih osam minuta okrenuli rezultat s dva gola.

Lider Serie A je mogao do vodstva u 65. minuti, međutim Lautaro Martinez nije iskoristio jedanaesterac. Pucao je u donji desni kut, ali je Federico Ravaglia obranio udarac. Domaćin je poveo u drugoj minuti produžetka golom Carlosa Augusta. Izjednačio je Sam Beukema u 112. minuti, a pobjedu gostima nakon sjajne kontre donio je Dan Ndoye u 116. minuti.

Za Bolognu je do 69. minute igrao hrvatski nogometaš Nikola Moro.

Bologna će u četvrtfinalu igrati protiv Fiorentine koja je početkom prosinca pobijedila Parmu boljim izvođenjem jedanaesteraca.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.