POGLEDAJTE MAJSTORIJU / Nevjerojatno što ovaj čovjek radi: Kylian Mbappe zabio vjerojatno najljepši gol u karijeri

Prvo poluvrijeme je završeno bez golova, a Parižani su slomili otpor Metza u nastavku

20.12.2023.
22:54

Aktualni feancuski prvak PSG sigurno korača ka obrani naslova, a u posljednjem kolu Ligue 1 igra na svom stadionu protiv Metza i nakon sat vremena ima prednost 2:0.

NIJE IŠLO /

Niko Kovač junački pao protiv Bayerna: Poslije velike borbe njegov Wolfsburg ostao praznih ruku, utakmicu obilježila golčina Kanea

NIJE IŠLO /

Nakon što je prvo poluvrijeme završeno bez golova, za 1:0 pogodio je Vitinha u 49., a prednost je u 60. udvostručio Kylian Mbappe koji je zabio golčinu o kojoj će se još dugo pričati.

Mbappe je dobio loptu na lijevoj strani pa spektakularnom udarcem s dvadesetak metara pogodio rašlje te bacio tribine u ekstazu.

Pogodak možete pogledati OVDJE.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.