SANTINI STRIJELAC 13. PUT U SEZONI: / Falcao golčinom iz slobodnjaka donio preokret i pobjedu Monacu

Nogometaši Monaca dobro su se namučili u 2:1 pobjedi protiv pretposljednjeg Dijona, momčadi koja se bori za ostanak, u 33. kolu francuskog Le Championnata. Vodili su gosti od 42.

15.4.2017.
23:05
GIF/YouTube

Kolumbijski napadač zabio je golčinu iz slobodnjaka s 20-ak metara i donio veliko olakšanje momčadi Leonarda Jardima. Jer, PSG je samo na tri boda zaostatka, a Monaco je gubio do posljednjih 20 minuta...

Ova utakmica došla je između dva dvoboja Lige prvaka, Monaco je prošlog tjedna slavio kod dortmundske Borussije s 3:2, u srijedu se igra uzvratna utakmica četvrtfinala.

Nice osigurala Ligu prvaka

Momčad Nice je u ovom kolu pobjedom protiv Nancyja (3:1) osigurala Ligu prvaka. Balotelli i društvo imaju 73 boda, 19 više od četvrtoplasiranog Lyona kod kojeg u sljedećem kolu gostuje Monaco.

Santini zabio 13. gol sezone

Caen je na gostovanju kod Metza izvukao remi 2:2, a Ivan Santini zabio je za 1:1 u 74. minuti utakmice.

Dd 65. minute nije bilo golova u Metzu, tad je Sarr zabio za vodstvo domaćina, izjednačio je zadarski napadač i postigao 13. gol u sezoni. Diabate je povisio na 2:1 u 83. minuti, ali je Rodelin uspio pogoditi za remi dvije minute prije kraja.