SAMO IBRA OVO MOŽE: / Pogledajte sjajan volej švedskog napadača

Napadač PSG-a Zlatan Ibrahimović skoro svaku utakmicu oduševi nogometne fanove svojim potezima.

17.12.2015.
8:51
Screenshot

Tako je bilo i tijekom utakmice osmine finala francuskog Kupa protiv St. Ettiennea. Švedski nogometaš efektnim je udarcem iz voleja opalio prema golu pri rezultati 0:0 u 24. minuti , ali je lopta, nažalost, pogodila prečku.

Cavanijev gol

PSG je ipak upisao pobjedu prekrasnim pogotkom EdinsonaCavanija u 86. minuti. Bila je to, inače, stota pobjeda trenera LaurentaBlanca otkako je 2013. preuzeo PSG. Potrebno mu je još samo 25 pobjeda kako bi se izjednačio s LuisomFernándezom, trenerom čiji je boravak u Parizu obilježilo i izbavicanje iz Lige prvaka velike Barcelonine momčadi predvođene JohanomCruyffom. Bilo je to u sezoni 1994.-1995.