NEVJEROJATNI SALZBURGOV 19-GODIŠNJAK PRIČA JE DANA U LP: / Srušio je Rooneya, a ove sezone dao je već 17 pogodaka

17.9.2019.
22:48

Već u drugoj minuti proigrao ga je Minamino, a on pogodio kroz noge vratara Genka Couckea za 1:0. U 34. minuti s gotovo iste pozicije na asistenciju Hwanga zabio je svoj drugi gol, a do kraja prvog dijela na svome je kontu imao već tri gola.

U velikom stilu napadač Salzburga Erling Braut Haland predstavio se nogometnom svijetu. Austrijska momčad otišla je na odmor u velikoj prednosti, sve to zahvaljujući ovom 19-godišnjem golgeteru.

[VIDEO] SRPSKI NOGOMETAŠ ZANIO SE U SLAVLJU I OŠAMARIO SUIGRAČA: /

Njegova reakcija je neprocjenjiva

Ovo je samo jedna u nizu utakmica ove sezone u kojima je Norvežanin rođen u Engleskoj pokazao što zna. U prošloj sezoni nije dobio priliku, no u ovoj je već natrpao nevjerojatnih 17 pogodaka uz pet asistencija.

Treći mu je ovo hat-trick ove sezone, prvi je tinejdžer od Waynea Rooneya koji je zabio hat-trick u svom debiju u Ligi prvaka. Njegove golove možete pogledati OVDJE.

Utakmica Salzburga i Genka bila je najefikasnija utakmica prve večeri Lige prvaka. završila je pobjedom Austrijanaca 6:2. Što se još događalo u Ligi prvaka pročitajte OVDJE.