RONALDOVA REAKCIJA POSTALA PRAVI HIT: / Pogledajte što je napravio nakon što je njegov suigrač zabio drugi gol

Juventus je ovom pobjedom došao na treće mjesto ljestvice Serije A

7.3.2021.
10:46

U derbiju 25. kola Talijanske lige Juventus je u Torinu svladao Lazio s 3-1 i sada je opet treći sa sedam bodova manje od vodećeg Intera.

JUVENTUS OKRENUO PA DEMOLIRAO LAZIO: /

Ronaldo, iznenađujuće, gledao golijadu s klupe. Morata ih sredio u tri minute

Juventus je do pobjede stigao preokretom jer je Lazio poveo već u 14. minuti golom Corree. No, prvak je uspio doći do pobjede pogocima Rabiota (39) i Morate (57, 60pen).

Ušao umjesto Morate

Cristiano Ronaldo nije započeo utakmicu i ušao je tek u 69. minuti umjesto dvostrukog strijelca Morate.

Nakon utakmice drštvenim mrežama kruže snimke Ronalda koji je bio oduševljen nakon što je Morata zabio drugi gol. Radovao se i pljeskao kao da ga je sam zabio te snažno zagrlio španjolskog napadača.

Ronaldo čestita Morati nakon pogotka

Iako Ronalda cijelu karijeru prati reputacija vlo egoističnog i sebičnog nogometaša, ovi kadrovi pokazuju nešto sasvim suprotno.

Juventusu je ovo 15. pobjeda, koja ga je dovela na treće mjesto na tablici sa 52 boda, bodom manje od drugoplasiranog Milana. Prvi je Inter sa 59 bodova. Lazio je pretrpio drugi uzastopni poraz, ukupno osmi u ligi i sedmi je sa 43 boda.