RONALDO JE U DVA POTEZA ZAČEPIO USTA SVIM KRITIČARIMA I SRUŠIO REKORD: / Pogledajte njegove majstorije

Najprije je zabio gol tako što je loptu provukao kroz noge svom čuvaru, a onda lijevom nogom pronašao kut Sassuolove mreže

13.5.2021.
8:39

Juventus je na jučerašnjem gostovanju u susretu talijanske Serie A pobijedio Sassuolo sa 3:1 ostavši u igri za Ligu prvaka.

Domaćin je u 16. minuti mogao do vodstva, no Domenico Berardi je promašio kazneni udarac. Juve je uzvratio s dva gola Adriena Rabiota (28') i Cristiana Ronalda (45') kojem je to bio jubilarni stoti gol u dresu torinske "Stare dame" i to u svega 131. nastupa. Giacomo Raspadori je u 59. vratio nadu domaćinu, no Paulo Dybala je sedam minuta kasnije zabio za 3:1.

Cristiano Ronaldo u ovoj je utakmici srušio jedan vrlo zanimljiv rekord. Portugalac je zabio najmanje sto golova igrajući u tri različite zemlje. Također, brojku 100 dosegao je i u reprezentaciji.

DRUŠTVENE MREŽE GORE: /

Svi živi pričaju o veličanstvenom Hrvatu - 'Kakva noć, jedan je od najvažnijih igrača Milana'

Sjajni potezi

Cristiano Ronaldo je sa dva poteza pokazao da je daleko od toga da ga se otpiše. Najprije je zabio gol tako što je loptu provukao kroz noge svom čuvaru, a onda lijevom nogom pronašao kut Sassuolove mreže. Njegov pogodak pogledajte OVDJE.

U 78. minuti Ronaldo je driblingom po ćevape, lepinju i ajvar poslao Vlada Chirichesa, a onda pogodio vratnicu. taj Ronaldov potez pogledajte OVDJE.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.