ROMA RAZMONTIRALA MOMČAD S POBJEDNIČKIM NIZOM I PREKINULA CRNI POST: / Nikola Kalinić igrao od 82.

Nikola Kalinić igrao je za Romu od 82. minute

23.2.2020.
20:42

Nogometaši Rome u nedjelju su na svom terenu prekinuli niz od četiri uzastopne utakmice bez pobjede u talijanskom prvenstvu uvjerljivom 4:0 (2:0) pobjedom protiv Leccea koji je u Rim stigao s nizom od tri pobjede.

GENOA - LAZIO 2:3: /

Fantastična utakmica u Genoi; Pogledajte nevjerojatan slobodnjak Cataldija

Strijelci za Romu bili su Under (13), Mkhitarjan (37), Džeko (70) i Kolarov (80).

Hrvat na terenu, ali u zadnjoj fazi susreta

Nikola Kalinić igrao je za Romu od 82. minute.

Peta Roma sada ima 42 boda, tri manje uz utakmicu više od četvrte Atalante, dok je Lecce ostao 16. sa 25 bodova.

23/02/2020 Roma (Italia) Sport Calcio Roma-Lecce Campionato Italiano Serie A TIM 2019/2020 - Stadio Olimpico Nella foto: tifosi giallorossi della Roma e della Curva Sud

23/02/2020 Rome (Italy) Sport Soccer Roma-Lecce Italian Football Championship League Serie A Tim 2019/2020 - Olimpic Stadium In the pic: AS Roma supporters, Image: 500523936, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Fabio Rossi/AS RomaLaP / LaPresse / Profimedia

Lazio kao gost svladao Genou

U jedinoj ranije odigranoj utakmici u nedjelju Lazio je kao gost svladao Genou sa 3:2 (1:0) i tako se primaknuo Juventusu ponovno na samo bod zaostatka na vrhu ljestvice.

Lazio je poveo već u 2. minuti odličnim solo-prodorom Marušića, a u nastavku su postignuta još četiri pogotka. Prvo je Immobile u 51. minuti preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora povisio na 2:0, da bi šest minuta potom Cassata sjajnim udarcem s više od 20 metara pogodio sam gornji lijevi kut nemoćnog Strakoshe za smanjenje na 2:1. No, Cataldi je iz slobodnog udarca u 71. minuti vratio Laziju prednost od dva gola da bi kapetan domaćih Criscito u 90. minuti iz kaznenog udarca smanjio na konačnih 3:2.

Lazio sada ima 59 bodova, jedan manje od vodećeg Juventusa

Drugi Lazio sada ima 59 bodova, jedan manje od vodećeg Juventusa koji je u subotu svladao SPAL sa 2:1, dok je Genoa ostala u zoni ispadanja, 18. sa 22 boda, jednim manje uz utakmicu više od gradskog suparnika Sampdorije.

Dvoboji Atalanta - Sassuolo, Verona - Cagliari, Torino - Parma i Inter - Sampdorija odgođeni zbog straha od širenja epidemije koronavirusa.