ROMA RAZBILA ZADNJU MOMČAD LIGE: / Džeko majstorijom oduševio fanove

Nogometaši Rome upisali su uvjerljivu 4:0 pobjedu u petom kolu talijanske Seriea A u sklopu kojeg su gostovali kod posljednje momčadi prvenstva Beneventa.

20.9.2017.
20:28

Junak gostiju bio bosanskohercegovački napadač Edin Džeko, koji se dva puta upisao u strijelce.

Roma je povela u 22. minuti. Aleksandar Kolarov projurio je lijevom stranom te je lijepo odigrao za 'dijamanta', koji nije imao težak zadatak.

U 35. mnuti Fabio Lucioni nespretno je reagirao te je loptu u pokušaju da presječe dodavanje poslao u vlastitu mrežu.

Prekrasan pogodak lijevom nogom s ruba kaznenog prostora dao je Džeko početkom drugog poluvremena.

Pitanje pobjednika u tom je trenutku praktički bilo odlučeno, a potvrda je stigla u 74. minuti. Poslije centaršuta Kolarova Lorenzo Venuti nije se dobro snašao pa je na kraju zabio autogol za konačnih 4:0.