SJAJAN JE / Roko Šimić golom i asistencijom srušio PSG i uveo Salzburg u polufinale Lige prvaka, pogledajte što je napravio Parižanima

Već dugo kruže priče o tome kako bi Roko Šimić mogao karijeru nastaviti u nekom europskom velikanu

16.3.2022.
18:29

Nogometaši RB Salzburga pobijedili su PSG 3:1 i plasirali se u polufinale Lige prvaka mladih, a prvo ime u redovima austrijske momčadi bio je 18-godišnji hrvatski nogometaš Roko Šimić koji je zabio pogodak i asistirao.

ZNA SE GDJE ĆE NASTAVITI KARIJERU /

Kako li je mogao odbiti kapetana Vatrenih? Modrić navodno pozvao Brozovića u Real i dobio neočekivan odgovor

Parižani su poveli već u prvoj minuti pogotkom Michuta, nakon čega su Austrijanci preokrenuli na krilima Roka Šimića.

Šimić je prvo u 37. minuti lijepo proigrao Diakitea koji je izjednačio, a nakon toga je i sam zabio za 2:1.

Šimićevu asistenciju pogledajte OVDJE, a gol OVDJE.

U drugoj minuti sudačke nadoknade Reischl je postavio konačnih 3:1.

Šimiću je ovo bio peti pogodak sezone u Ligi prvaka mladih gdje će RB Salzburg u polufinalu igrati protiv pobjednika ogleda dortmundske Borussije i madridskog Atletica.

Velikani stoje u redu

Roko Šimić, sin legendarnog hrvatskog braniča Darija, jedan je od najtalentiranijih hrvatskih nogometaša i predviđa mu se velika karijera.

Roko je član Salzburga od početka ove sezone, no pitanje je koliko će se zadržati u tom klubu. Pojavila se prije nekog vremena priča da su za njega zainteresirani velikim Real Madrid i Milan, a iz Engleske je stigla vijest da su se u utrku uključila i dva londonska velikana - Arsenal i Tottenham.