RIJEKA BEZ MILOSTI KAZNILA DINAMOVE GREŠKE: / Pogledajte promašeni penal i krasne golove kojima su Riječani srušili Modre na Maksimiru

Oba pogotka pala su u drugom poluvremenu

19.1.2021.
20:51

U zaostaloj utakmici 6. kola Prve HNL igranoj u utorak Rijeka je kao gost u Maksimiru svladala Dinamo sa 2-0 (0-0).

[FOTO] RIJEKA SRUŠILA DINAMO U LUDOJ UTAKMICI: /

Petković promašio penal, Modri se raspali i u pet minuta primili dva gola

Strijelci za goste bili su Lončar (66) i Andrijašević (70).

Petković tragičar

Nakon ravnopravnog i prilikama siromašnog prvog poluvremena, nastavak je donio mnogo uzbuđenja. Prvi je priliku za vodstvo imao Dinamo kada je sudac Strukan nakon prekršaja Štefulja na Kastatiju u kaznenom prostoru Rijeke dosudio 11-erac za Dinamo. No, prilično mlak prizemni udarac PetkovićaNevistić je uspio obraniti.

Riječani su znali kazniti taj Dinamov promašaj, u 66. minuti Menalo je uspio dohvatiti jedno dubinsko proigravanje, pobjeći Moharramiju i povratnom loptom poslužiti natrčalog Lončara koji je preciznim udarcem s vrha kaznenog prostora svladao Livakovića.

Gosti su ubrzo udvostručili prednost, Galović je izbacio Lončara na lijevom krilu, uslijedilo je lijepo proigravanje za Andrijaševića koji je snažnim udarcem zakucao loptu pod gredu nemoćnog vratara domaćih.

Promašaj Petkovića i pogotke Rijeke pogledajte OVDJE.