NOVI VATRENI, OTKRIĆE OVE JESENI, ZABIO SVOJ DRUGI GOL SEZONE: / Sjajna utakmica odigrana je u Valladolidu

Osasuna je sad pretposljednja na ljestvici s 11 bodova

11.12.2020.
23:20

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Budimir u petak je navečer u porazu svoje Osasune kod Real Valladolida rezultatom 3:2 zabio svoj drugi pogodak u ovoj sezoni.

ANTI BUDIMIRU PONIŠTEN GOL U ŠPANJOLSKOJ LIGI: /

Pokušao zabiti i kasnije, ali neprecizno

Prema SofaScoreu Budimir dobio ocijenu 7.2

Dogodilo se to u 27. minuti nakon sjajne asistencije kapetana Oiera. Hrvatski napadač je lijepo izbjegao zaleđe i pogodio glavom u bliži kut Valladolidova gola. Prema SofaScoreu, dobio je ocijenu 7.2, isto kao i Oier, a najbolji u poraženoj momčadi po ocjenama bio je Roberto Torres sa 7.4.

Roberto Torres doveo goste u vodstvo u 43.

U 43. minuti je upravo Roberto Torres doveo goste u vodstvo u 43. od 2:1, ali je Valladolid u drugom dijelu preko Fabiana Orellane iz kaznenog udarca i Shona Weissmana u 56. i 76. minuti stigao do pobjede. Osasuna je sad pretposljednja na ljestvici s 11 bodova, dok je Valladolid 16. s 13 osvojenih bodova nakon 13 odigranih susreta u La Ligi.

Što se tiče reprezentativnog otkrića Budimira, on je ove sezone odigrao sedam utakmica za Osasunu.