REMI U GORICI / Toplak i dalje ne zna za poraz, Beljo nastavlja nezaustavljivo trpati protivničke mreže

8.4.2022.
20:16
Luka Stanzl/PIXSELL

U prvoj utakmici 30. kola Prve HNL Gorica i Istra 1961 su igrale 1-1 (0-0).

VRIJEME ZA RASTANAK? /

Lewandowski odbio dva velikana, čeka se konačna odluka: Poznato gdje će nastaviti karijeru?

Goste je u vodstvo doveo Dion Drena Beljo (55-11m), a poravnao je Josip Mitrović (62).

Bio je to susret dva sastava koji do kraja sezone tek trebaju "odraditi posao", a do povjede bodova stigli su uz po jedan pogodak sa svake strane.

Toplak ne zna za poraz

Gosti su poveli golom Belje s bijele točke kojemu je prethodio nespretan prekršaj Muse na Caceresu početkom drugog poluvremena, a izjednačenje je stiglo samo sedam minuta potom kada je Keita ubacio s lijevoga krila, a Mitrović preciznim udarcem glavom sa šest metara svladao gostujućeg čuvara mreže Lučića.

S ovim bodom Gorica je stigla na peto mjesto sa 40 bodova, jednim više uz utakmicu više od šeste Lokomotive, dok je Istra 1961 osma sa 26 bodova, koliko ima i deveti Šibenik koji je odigrao utakmicu manje.