[FOTO] REAL TEŠKOM MUKOM PROTIV DAVLJENIKA: / Benzema spasio Kraljeve u Madridu

Real teškom mukom dobio pretposljednji Rayo

15.12.2018.
20:44

Nogometaši Real Madrida pobijedili su u 16. kolu Primere na svom Bernabeu Rayo Vallecano s minimalnih 1-0 i probili se na treće mjesto. Prije početka dvoboja, Luka Modrić publici je na Santiago Bernabeu pokazao Zlatnu loptu. Više o tome možete pročitati - OVDJE.

[FOTO] REAL TEŠKOM MUKOM PROTIV DAVLJENIKA: /

Benzema spasio Kraljeve u Madridu

Benzema zabio u 13. minuti

Real je teškom mukom dobio pretposljednji Rayo, iako je već u 13. minuti Benzema pogodio mrežu gostiju. Ostatak utakmice prošao je u vrlo lošoj igri Kraljevskog kluba, dok je Rayo bio bezopasan sve do 91. minute kada su gosti uputili dva opasna udarca na gol i skoro izjednačili.

Modrić igrao do 90. minute

Luka Modrić je igrao do 90. minute za Real, kojeg u srijedu čeka polufinale Svjetskog klupskog prvenstva u UAE protiv japanske Kashime. Vode Barcelona i Atletico s po 31 bodom, Real je sada treći s 29 bodova, a Rayo je ostao predzadnji sa samo 10 bodova.