REAL PREKINUO POST, ALI NE I RONALDO: / Sergio Ramos s dva gola donio pobjedu Madriđanima

Nogometaši Real Madrida napokon su upisali pobjedu i tako prekinuli niz od dva uzastopna poraza u kupu Kralja i prvenstvu.

21.1.2017.
18:11

Sergio Ramos bio je junak momčadi Zinedinea Zidane s obzirom da je zabio oba pogotka u pobjedi nad Malagom 2:1. Do prvog pogotka Real je stigao u 35. minuti. Toni Kroos ubacio je iz kornera, a Španjolac je glavom neobranjivo poslao u mrežu. U 43. proradila je ista kombinacija.

Dvadesetak minuta poslije Juanpi jer dao nadu gostima, ali se rezultat nije mijenjao.

Cristiano Ronaldo imao je nekoliko izvrsnih prilika, ali treću utakmicu zaredom nije se uspio upisati u strijelce. U prvom poluvremenu bio je jedan na jedan s golmanom, ali nije uspio zabiti, dok je u drugom zatresao stativu. Luka Modrić igrao je 78. minute, kada je u igru ušao Mateo Kovačić.