DOBAR NASTUP / Rangers u drugom kolu do prvih bodova u novoj sezoni: Barišić asistent u uvjerljivoj pobjedi

12.8.2023.
18:13

Hrvatski nogometni reprezentativac Borna Barišić bio je asistent za drugi gol u 4-0 (1-0) domaćoj pobjedi Rangersa protiv Livingstona u susretu 2. kola škotskog prvenstva.

DRAMA U LONDONU /

Arsenal pobjedom krenuo u novu sezonu, utakmica na Emiratesu kasnila pola sata iz bizarnog razloga

Barišićev ubačaj u 78. minuti Danilo je glavom proslijedio u mrežu za 2-0. Prije toga domaće je u prednost doveo Lammwers u 10. minuti, da bi u završnici Sima u 84. i Dowell u 90. minuti psotavili konačni rezultat.

Barišić je odigrao čitav susret za Rangers kojemu su ovo prva tri boda u novom prvenstvu.

U prvom kolu Rangers je neočekivano izgubio na gostovanju kod Kilmarnocka 1-0.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.