DRAMA U LONDONU / Arsenal pobjedom krenuo u novu sezonu, utakmica na Emiratesu kasnila pola sata iz bizarnog razloga

Arsenal je dominirao gotovo čitavim tijekom susreta te je poveo sa 2-0 golovima Nketiaha (26) i Sake (32) sredinom prvog poluvremena

12.8.2023.
16:18

Aktualni engleski nogometni doprvaci, nogometaši Arsenala u susretu su 1. kola nove sezone Premier lige na svom terenu svladali Nottingham Forest sa 2-1 (2-0).

'BEZ DOKAZA SVE JE PRAZNA PRIČA' /

Slijevaju se poruke podrške Bad Blue Boysima, navijači hrvatskog prvoligaša jasno izrazili svoj stav

Arsenal je dominirao gotovo čitavim tijekom susreta te je poveo sa 2-0 golovima Nketiaha (26) i Sake (32) sredinom prvog poluvremena. No, gosti su iz jednog od rijetkih protunapada uspjeli poentirati preko Awoniyija (82) te unijeti neizvjesnost u samu završnicu. Ipak, Topnici su uspjeli zadržati minimalnu prednost o samog kraja.

Inače, dvoboj na Emiratesu kasnio je čak pola sata jer velik broj navijača nije mogao ući na vrijeme ne tribine Emiratesa. Naime, novi sustav ulaska na tribine funkcionira tako da treba skenirati kod s mobitela, no čitači nisu radili.

Nova sezona u najjačoj nogometnoj ligi na svijetu počela je u petak kada su igrači Manchester Cityja sigurnom 3-0 (2-0) pobjedom na gostovanju kod Burnleyja krenuli u obranu naslova prvaka. City je ka pobjedi s dva gola u prvom poluvremenu usmjerio Haaland (4, 46), a pobjedu konačni rezultat postavio je Rodri (75).

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.