RAKITIĆ SE JAVIO NAKON TEŠKOG PORAZA SEVILLE: / Objavio je fotografiju s Kovačićem i poslao poruku navijačima

Momčad Seville završava natjecanje u skupini E Lige prvaka kao drugoplasirana momčad

3.12.2020.
8:41

Nogometaši engleskog Chelseaja su u srijedu na gostovanju porazili Sevillu sa 4-0 osiguravši prvo mjesto u skupini.

PSG RAZBIO UNITED NA OLD TRAFFORDU, CHELSEA PROTUTNJAO SEVILLOM: /

Nevjerojatna, nestvarna večer Oliviera Girouda

Sevilla i Chelsea su i prije ove utakmice osigurali prolaz, a na Sanchez Pizjuanu igrali su za 'jedinicu'. Kako je prvi susret završio bez golova, bilo je jasno kako će pobjednik osigurati prvo mjesto.

Kovačić asistirao

"Bluesi" su poveli već u osmoj minuti preko Girouda koji je lijepo pogodio na asistenciju Kaia Havertza. Francuski napadač je u 54. minuti povećao prednost londonskog sastava, a za drugi gol asistirao mu je hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić.

U 74. minuti Giroud je zabio i za 3-0 na dodavanje Kantea, a sjajnu večer zaokružio je i četvrtim golom u 83. minuti iz kaznenog udarca kojeg je sam izborio.

Suigrači u reprezentaciji

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić je igrao do 75. minute za Sevillu, a Kovačić je za Chelsea igrao do 67. minute.

Rakitić se nakon utakmice oglasio na Instagramu, gdje je objavio nekoliko fotografija s tog susreta, a na jednoj je u duelu s Kovačićem.

"Teška utakmica. Ovo nije bio rezultat koji smo očekivali, ali nastavljamo dalje s maksimalnim samopouzdanjem i motivacijom", napisao je Rakitić uz fotografije.