Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
RAKITIĆ JE DOBIO POSEBNU PORUKU PRIJE POBJEDE NAD VODEĆOM MOMČADI ŠPANJOLSKE: /

'Javio mi se prijatelj iz Barcelone...'

Rakitić je odigrao cijelu utakmicu za svoju Sevillu protiv prvoplasirane momčadi La Lige Atletico Madrida

VOYO logo
VOYO logo

U derbiju 29. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sevilla je pobijedila vodeći Atletico Madrid sa 1-0.

Pogodak odluke zabio je Marcos Acuna u 70. minuti na asistenciju Jesusa Navasa.

Sevilla je mogla do vodstva već u osmoj minuti, no Lucas Ocampos nije realizirao jedanaesterac koji je izborio bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić.

Atletico je ovim porazom dodatno zakomplicirao borbu za naslov prvaka. Ako Barcelona u ponedjeljak porazi Real Valladolid probližit će se momčadi Diega Simeonea na samo bod zaostatka, dok Real Madrid ima tri boda minusa.

'Svatko vodi svoje bitke'

Rakitić, koji je do ove sezone igrao za Barcu, priznao je da su mu uoči dvoboja s Atleticom neki bivši suigrači iz katalonskog giganta slali poruke podrške.

"Jedan prijatelj iz Barcelone mi je prije utakmice napisao 'Znate što trebate napraviti', ali naravno, pobijedili smo zbog sebe, svatko vodi svoje bitke. Naš cilj je plasman u Ligu prvaka", rekao je Rakitić nakon trijumfa nad Atleticom.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike