Nema Danijela Subasica, Monaco odmah gubi

Nogometasi PSG-a pobijedili su Monaco 2-0 u cetvrtfinalnoj utakmici francuskog Kupa odigranoj u srijedu na pariskom Parku princeva i plasirali se u polufinale.

5.3.2015.
8:49

Samo tri dana nakon sto je prvenstveni ogled ovih dviju momcadi odigran u Monte Carlu zavrsio bez pogodaka, Parizani su na svom stadionu uspjeli dvaput matirati obranu Monaca i plasirati se u polufinale Kupa.

No, za razliku od nedjeljnog dvoboja u ovom su imali laksu zadacu, jer je hrvatskog reprezentativnog vratara Danijela Subasica na vratima Monaca zamijenio Nizozemac Maarten Stekelenburg.

PSG je poveo vec u 3. minuti pogotkom Brazilca Davida Luiza, a konacnih 2-0 u 52. minuti postavio je Urugvajac Edison Cavani. Parizani su i u ovom dvoboju bili bez svog najboljeg igraca Zlatana Ibrahimovica.