PROKOCKALI TRI GOLA PREDNOSTI / Prosinečki iznenadio izjavom nakon nevjerojatnog poraza: 'Zadovoljan sam, nedostaje nam iskustva'

Infarktna završnica u Kranjčevićevoj...

30.7.2023.
22:20
Pixsell

Rudeš je u nevjerojatnoj utakmici poražen od Osijeka rezultatom 4-3. Iako su Rudešani vodili 3-0 nakon samo 40 minuta igre, Tomasovi su odabranici izveli senzacionalan preokret. Nakon utakmice, Robert Prosinečki je iznenadio svojom izjavom.

LUDNICA U KRANJČEVIĆEVOJ /

Ovakav preokret nije viđen još od ranih devedesetih: Osijekov junak postigao hat-trick u samo 12 minuta

''Teško mi je nešto reći nakon ovakve utakmice. Napravili smo puno pogrešaka nakon 3:0 i dozvolili Osijeku da se vrati. Rudeš je još jednom pokazao da može igrati sa svakim. Puno je tu neiskustva, na puno toga se mora raditi, ali potencijal postoji. Previše naših grešaka. Iskusne ekipe ovakve susrete završavaju i idu doma s tri boda. Mi to nismo, mi smo mlada ekipa", rekao je i nastavio:

''Ja sam kao trener Rudeša u principu zadovoljan. Odlično smo odigrali prvih 45, ne možemo bolje. Osijek je kasnije kaznio naše pogreške. To je u nogometu tako. Idemo raditi na korekcijama i motivirano dalje.''

Popularni ''Žuti'' ima vremena do 5. kolovoza kako bi pripremio svoju momčad za gostovanje u Koprivnici kod Slaven Belupa.