U petoj ovoljetnoj pripremnoj utakmici nogometaši PSG-a su u Hong Kongu nadigrali tamošnjeg prvaka SC Kitchee sa 6:2.

29.7.2014.
17:20

Nije utakmica počela dobro za francuske prvake budući da je već u petoj minuti Španjolac Juan Belencoso doveo domaće u vodstvo.

U nastavku su se igrači Laurenta Blanca ipak pribrali, pa su već do poluvremena zatrpali mrežu hongkonškog kluba sa četiri pogotka. Dvostruki je strijelac bio Zlatan Ibrahimović, a po jednom su zabili Hervin Ongenda i Jean-Christophe Bahebeck.

Potonji je igrač povećao prednost Parižana na startu drugog poluvremena, a do kraja utakmice je i Ibrahimović uspio kompletirati hat-trick. Alex Akande je zaključio priču postigavši drugi gol za Kitchee u 90. minuti.

Pred PSG-om je sada dvoboj francuskog Superkupa protiv Guingampa koji će biti odigran u subotu u Pekingu.