NE PRIZNAJU IH / Prekid u Rumunjskoj! Domaći navijači istaknuli transparent 'Kosovo je Srbija', pogrdno skandirali i bacali baklje u teren

Prava drama

12.9.2023.
21:20

Utakmica Rumunjske i Kosova u sklopu kvalifikacija za Euro 2024. prekinuta je zbog ponašanja domaćih navijača. Inače, Rumunjska ne priznaje Kosovo kao samostalnu državu, a njihovi navijači to su jasno iskazali na tribinama.

POČIVAO U MIRU /

Na Maksimiru saznali užasne vijesti: Uoči utakmice preminuo je jedan od pomoćnika reprezentacije

U 20. minuti utakmice gosti su se povukli s terena. S tribina se čulo ''Srbija, Srbija'', a istaknut je i transparent u bojama te države s natpisom ''Kosovo je Srbija''.

Sve je začinjeno korištenjem i ubacivanjem pirotehnike u teren.

Dvoboj je prekinut pri rezultatu 0-0, a utakmica je nastavljena nakon otprilike 40 minuta.