POČIVAO U MIRU / Na Maksimiru saznali užasne vijesti: Uoči utakmice preminuo je jedan od pomoćnika reprezentacije

Njemu je pozlilo na putu prema Zagrebu, zbog čega je ostao u bolnici u Amsterdamu

12.9.2023.
20:43

UAE su u prijateljskoj utakmici pobijedili Kostariku 4-1 u Zagrebu na maksimirskom stadionu.

EKSKLUZIVNO /

Dalić otvoreno o situaciji s Livajom pa otkrio koja pozicija nam 'šteka': 'Mi moramo još to pronaći'

Prvi je gol u 16. minuti zabio Alghassani, a zatim je pogodak postigao Canedo sedam minuta kasnije. Za 3-0 povećao je Salameeen u 38. minuti. Nakon osam minuta drugog poluvremena strijelac za četvrti gol ponovo je bio Alghassani. Za Kostariku je u 64. minuti počasni gol postigao Cascante.

Vratar PSG-a i nekadašnji suigrač Luke Modrića Keylor Navas branio je za Kostariku 90 minuta branio Keylor Navas.

Nažalost, za vrijeme utakmice stigla je i loša vijest. Naime, Kostarikanci su saznali da je u amsterdamskoj bolnici preminuo pomoćnik reprezentacije Erick Rodriguez.

Njemu je pozlilo na putu prema Zagrebu, zbog čega je ostao u bolnici u Amsterdamu. Danas mu se stanje zakompliciralo, a preminuo je u 15.45 sati, objavio je kostarikanski savez.