HVALOSPJEVIMA NEMA KRAJA / Predsjednik Real Madrida dao nestvaran kompliment našem Modriću: 'Luka zaslužuje ama baš sve...'

Modrić je odigrao briljantnu utakmicu u pobjedi Real Madrida u finalu španjolskog superkupa

17.1.2022.
9:24

Nogometaši Real Madrida osvojili su u nedjelju španjolski Superkup nakon što su u finalu u saudijskom Rijadu pobijedili Athletic Bilbao s 2-0, a Kraljevski klub je poveo sjajnim pogotkom "hrvatskog maestra" Luke Modrića u 38. minuti utakmice.

HRVATSKI MAESTRO ODUŠEVIO /

Španjolci dižu našeg Luku Modrića u nebesa, a on ponovno pokazao koliko je skroman i ponizan nakon velike predstave

Rodrygo je probio po desnoj strani, vrativši loptu do Modrića koji je sjajnim udarcem s ruba kaznenog prostora svladao Unaija Simona. S 36 godina i 129 dana kapetan hrvatske reprezentacije je postao najstariji strijelac u španjolskom Superkupu.

Real je povećao prednost u 52. minuti golom Karima Benzeme iz kaznenog udarca. Jedanaesterac je skrivio Yeray zaustavivši Benzemin udarac rukom. Sudac Cesar Soto je provjerio videosnimku pokazavši na bijelu točku, a Benzema je bio siguran. Bio je to njegov čak 18. pogodak u karijeri protiv baskijskog sastava, njegove najveće "žrtve".

Luka ispisuje povijest

Realu je to 12. osvojeni Superkup, no rekorder je i dalje Barcelona koja ima jednu "kantu" više. Athletic Bilbao je ostao na tri osvojena Superkupa.

Dodajmo kako je to Modriću već 17. trofej s Realom.

U dresu "Los Blancosa" osvojio je četiri Lige prvaka, dva prvenstva, četiri Superkupa, tri klupska svjetska prvenstva, tri Uefina Superkupa, te Kup kralja.

'Svugdje prima ovacije'

Nakon utakmice Modrića je hvalio Realov trener Carlo Ancelotti, hvalospjeve na njegovu predstavu pisali su mediji, a sada se njima pridružio i predsjednik "Kraljevskog kluba" Florentino Perez.

"Vole ga diljem svijeta jer je najbolji. Luka Modrić je nevjerojatan, i dalje je najbolji na svijetu na svojoj poziciji. Gdje god da odemo prima ovacije! Jako smo sretni s Modrićem, on sve zaslužuje", izjavio je Perez za El Chiringuito.

[PROMO] Zavrti kolo besplatnih vrtnji na Arena casinu i preuzmi svoj poklon!