POTOP INTERA: / Hajduk ostao u priključku s vrhom ljestvice

Nogometaši Hajduka su na kišom natopljenom terenu Poljuda potopili Inter 4:0 i ostali u priključku s vrhom ljestvice. Uz to, Bijeli su prekinuli niz od dva poraza.

21.11.2015.
20:42
Ivo Cagalj/PIXSELL

Splićani su poveli u 23. minuti susreta. Tino Sven Sušić je preciznim udarcem s ruba šesnaesterca zabio za 1:0, a na 2:0 je povećao mladi U 21- reprezentativac Fran Tudor dvije minute prije kraja poluvremena, na asistenciju reprezentativca BiH Sušića. Tudor je lijepo pogodio suprotni kut iz kosa s desetak metara i donio novu radost Torcidi na sjeveru.

Prvi gol Roguljića

Isticale su posljednje sekunde prvog poluvremena, kada je na scenu stupio Marko Bencun i zabio za 3:0 Hajduka. Bencun je pogodio iz blizine na na asistenciju Vlašića.

Drugo poluvrijeme odrađeno je u sporijem tempu, Bijeli su kontrolirali susret, a Inter je prijetio iz kontranapada. Međutim, ta formula im nije donijela baš previše uspjeha. Do kraja je pao još jedan pogodak, Ante Roguljić je u nadoknadi poentirao s 20 metara i postigao svoj prvi prvenstveni pogodak u dresu Hajduka.

Hajduk je ostao treći s 32 boda, bodom manje od drugoplasiranoga Dinama, a vodi Rijeka s 35 bodova.