POSLAO DEČKE PO ĆEVAPE: / Pogledajte kakvu je majstoriju izveo Luka Modrić!

Luka Modrić je dobio novi set pohvala u španjolskim medijima za svoju igru i doprinos subotnjoj pobjedi Real Madrida protiv najvećeg rivala Barcelone (2-1) u 31. kolu Primere.

5.4.2016.
12:10
Screenshot

"Modrić je, unatoč tome što je Casemiro bio glavna osoba u obrani na sredini terena, radio puno na obrani od Messija i Inieste. Kada je imao priliku za kontrolirano iznošenje lopte, to je korektno radio", komentirao je madridski dnevnik AS igru hrvatskog nogometaša.

U srijedu protiv Wolfsburga

A dobro raspoloženje s Camp Noua Modrić je prenio i na Realove treninge na početku novog tjedna. Još je jednom potvrdio klasu, izbacivši sjajnim potezom iz igre trojicu suigrača.

Takvog će Modrića Realov trener Zinedine Zidane trebati i u nastavku sezone. Za početak već ove srijede kada Madriđani u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka gostuju kod Wolfsburga.