UŽASAN RJEČNIK / Pomoćnik Nenada Bjelice dobio crveni karton zbog gnjusnih uvreda i prijetnji: 'Krvi ću ti se napiti...'

Bjelica nije burno reagirao, ali je bio vidno nezadovoljan, no njegov je asistent, Nino Bule, verbalno napao suce

13.2.2022.
22:26
Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Prvi pomoćnik Nenada Bjelice u Osijeku, Nino Bule, dobio je izravni crveni karton prije samog kraja prvog poluvremena utakmice s Rijekom u 23. kolu. Osijek je slavio s 1:0 golom na samom kraju drugog poluvremena, ali je netom prije završetka prvog dijela sudac Fran Jović odlučio nedosuditi kazneni udarac za Osijek iako je igrač Rijeke igrao rukom u svom kaznenom prostoru.

Bjelica nije burno reagirao, ali je bio vidno nezadovoljan, no njegov je asistent, Nino Bule, verbalno napao suce. U zapisniku utakmice otkriveno je kako je Bule rekao sucima: "Je*em vam mater u pi*ku".

U ELEMENTU /

Što se njemu dogodilo? Bjelica kakvog dosad niste vidjeli, nakon pobjede šutirao stvari i skakao po svlačionici

Nakon toga je, kako se navodi, četvrtom sucu Marku Cestariću, poručio: "Tebi ću se napiti krvi". I još se tvrdi kako mu je na kraju u tunelu dobacio: "Naći ču te kad-tad". Jović je isto tako upisao da je Bule "tijekom drugog poluvremena dolazio iza južnog gola odakle je davao upute igračima".