TKO ĆE KOGA NEGO SVOJ SVOGA / Nevjerojatne scene stižu iz Srbije: Nogometaši Crvene Zvezde se potukli dok su slavili gol

Zvezda je preokretom osvojila Kup zahvaljujući dvostrukom strijelcu Aleksandru Pešiću, koji je bio jedan od aktera sukoba

26.5.2023.
18:50
Arenasport

Nogometaši Crvene Zvezde pobijedili su na svom terenu Čukarički s 2:1 i osvojili Kup Srbije. Ovo je nastavak dominacije Zvezde, koja je treću sezonu u nizu osvojila dvostruku krunu u Srbiji.

SAMO LJUBAV NIJE DOSTA /

Grci lansirali senzaciju: Partizan želi Marija Hezonju, ali jedna stvar Srbima predstavlja veliki problem

Utakmica nije ponudila pretjerano dobar nogometa, a prvi su poveli nogometaši Čukaričkog u 20. minuti pogotkom Marka Docića. Zvezda je stigla do preokreta zahvaljujući dvostrukom strijelcu Aleksandru Pešiću, koji je prvo u 60. minuti izjednačio pa 15 minuta kasnije zabio za 2:1.

Nakon drugog gola Pešić je skinuo dres i išao proslaviti gol s Delijama, a onda je došlo do bizarnog sukoba.

Naime, Pešićevo slavlje se nije svidjelo njegovom suigraču Aleksandru Dragoviću koji je došao do njega i upozoravao ga da se odmah obuče kako ne bi dobio kaznu. to se nije svidjelo Pešiću pa je došlo do naguravanja.

OVDJE možete vidjeti kako je to izgledalo.

FNC 11 - borilački spektakl godine iz Arene Zagreb gledajte UŽIVO u nedjelju, 28. svibnja, od 20 sati, ekskluzivno na PLAY Premiumu!