HIT REAKCIJA / Pogledajte kojim je potezom Luka Modrić oduševio navijače Reala: Nakon toga svi su uvjereni u samo jedno

Nije samo kasni ulazak u igru desetke Real Madrida ostao u pamćenju navijačima Kraljeva s te utakmice

6.1.2023.
14:38

Nakon posve neuvjerljive igre nogometaši madridskog Reala ipak su uspjeli osvojiti tri boda, u gostima su, u dvoboju 15. kola španjolske La Lige, u petak svladali Valladolid 2-0.

DOLAZI I NASLJEDNIK /

Kako će se ovo svidjeti Luki Modriću? U Realu mu spremaju novi ugovor i sasvim drugačiju ulogu

Izjednačena utakmica, u sporom ritmu, trajala je sve do same završnice. Real je imao nešto veći broj prilika, ali i domaćin je znao zaprijetiti. Utakmica je odlučena u zadnjih desetak minuta i to nakon što je dosuđen jedanaesterac za Real, a prethodno je lopta pogodila u ruku Javiera Sancheza, u domaćem šesnaestercu.

Karim Benzema je realizirao jedanaesterac za 1-0, a uz to je domaći igrač Sergio Leon zaradio isključenje zbog prigovora. Do kraja je Benzema postigao još jedan pogodak, a od 88. minute je zaigrao i kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić.