TO, MAJSTORE! / Fenomenalni Majer zabio za Rennes, pogledajte zašto svi tjednima bruje o njemu i zovu ga novim Modrićem

Veznjak je dao svoj prvi gol za Rennes

20.11.2021.
21:44

Hrvatski nogometni reprezentativac Lovro Majer potvrdio je u subotu navečer da je u vrhunskoj formi. Vatreni je dobio priliku od prve minute u srazu njegova Rennesa i Montpelliera (2:0), a treneru se zhvalio na tome u 28. minuti kada je zabio lijep pogodak. Prije njega je Terrier bio strijelac za Rennes već u 8. minuti.

'KVAKA 22' U REPREZENTACIJI /

Može li Majer postati 'novi Modrić'? U suštini možda i da, ali u reprezentaciji imamo jedan oveći problem

Veznjak je tako nastavio sa sjajnim nastupima u dresu kluba u koji je stigao ovog ljeta. Istaknuo se i u prošlom kolu protiv Lyona. L'Equipe je tada Hrvatu dao vrlo visoku osmicu.

"Odakle početi? Od njegovog svilenog dodira? Od stvari koje je radio u igri? Hrvat koji je ovog ljeta stigao u Rennes razbio je Lyon. Posebno je oduševio prebacivanjem obrane kod drugog gola", navrli se u L'Equipeu te istaknuli koliko im je važan.

"Prošle godine je Rennesu izmaknula Europa, ali ove izgledaju puno bolje. Klub ima puno više napadačkih oružja, ima golgetera Labordea i kvalitetu dodavanja i finesu Lovre Majera", zaključili francuski list.

Sasvim sigurno slične će pohvale dobiti i nakon utakmice s Montpellierom.