DOK SVIRA RADIO.... / Pašalić čudesnom predstavom bacio navijače u trans, Vatreni zabio dva gola, pogledajte kako ih je utrpao

Vatreni igra u odličnoj formi ove sezone

20.11.2021.
15:32

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić potvrdio je još jednom da je u fantastičnoj formi ove sezone. nakon što je nedavno zabio na Old Traffordu pa potom briljirao u reprezentativnom dresu, našao se u početnom sastavu Atalante protiv Spezije (5:2). Dobivenu priliku iskoristio je na najbolji mogući način te je postigao pogodak u 18. minuti za 1:1. Njegov gol pogledajte ovdje.

Nakon toga Zapata je realizirao kazneni udarac za vodstvo Atalante, koje je svojim drugim golom u 42. minuti na 3:1 povećao Pašalić. Gol pogledajte ovdje.

Do kraja utakmice za Atalantu su još zabili Muriel (asistencija Pašalić) i Malinovsky, a za Speziju Nzola.

Pašalić je, inače, nedavno bio asistent i strijelac protiv Malte, a na tom je susretu po prvi put na nekoliko minuta bio kapetan hrvatske reprezentacije.

IMA ZANIMLJIVIH DETALJA /

Ugledna Gazzetta iznenadila napisima o Vatrenom: 'Ovo, vjerojatno, niste znali o Mariju Pašaliću'

"Prekrasna večer, nezaboravna za mene. Jedan lijep podatak je to, bio sam kapetan nekoliko minuta i to je bila velika čast i ponos za mene. Drago mi je da u reprezentaciji dobivam veću minutažu. Tu sam, spreman sam i što god izbornik treba, tu sam da pomognem."